گـزیده اخبــار
خانه » اجتماعی » مسلمیارآغاخیریت باشد انشأالله؟
مسلمیارآغاخیریت باشد انشأالله؟

مسلمیارآغاخیریت باشد انشأالله؟

Nauandeshi Serch and ag

حضرت مسلمیاربا سیاست های شتر مرغی اش شهرت ملی و مالی کسب نموده است  این مسلمیار هرچند برخود لقب مسلمیار مانده اند برخلاف لقب شریف اش نه در وجود مبارک اش از مسلم خبری است و نه از یاری با مسلمانان !بنابراین از هر شاه غلامی که در طول تاریخ ظهور نموده اند یا خواهند آمد باج دریافت میدارند .

Muslimyar

قصه این شاه غلام مسلمیار از آنجا آغاز شد که با سلطان مافیا ظاهر خان قدیر در افتاد وبر یکی دیگری اتهامات مخافقت و همراهی با داعشی ها و طلبای کرام وارد میکردند .

اما هیچکسی نه میداند که میان ویروس  حوالدار رحمت الله خان که در زمان حوالداری اش  انس حقانی را از بلاد دوست توابع عربی بحرین باز داشت نموده بود هرگاه در کنجی از شهر کابل پتاقی منفجرشود و یاهم مردم بی گناه به خاک وخون کشیده شود این حوالدار رحمت الله نا گهان شعار میدهد که انس حقانی را اعدام باید کرد ! اکنون که این ویروس ساری  جان شاه غلام مسلمیار را می آزارد چه نسبتی موجود است ؟ زیرا وقتی در یک روز خزانی همین  شاه غلام مسلمیارکه سرگروپی مجاهدین به ریاست سنای افغانستان رسیده است و آخیرأ مجلس سنأ را   مانند دیگر همکاران اش در غیابت کامل  بصورت انلائن رهبری میکند  در نشست روز یکشنبه (۳۰ میزان) این مجلس صحبت می‌کرد از حکومت خواست، حکم دادگاه را بالای زندانیان طالبانی به شمول انس حقانی ،که به اعدام محکوم شده اند  تطبیق کند.آگاهان میگویند که این بیماری ساری است و از عوارض طبیعی ویروس موسوم به دالر به شمار می آیند . این آگاهان میگویند و از عموم قربانیان جنگ و خشونت مصرانه می طلبند که در حق این شاه غلام مسلمیار نیز دست دعا را بلند کنند وبرایش شفای کامل آرزو نمایند . زیرا حظ  بردن از کشتار انسانها ی بی گناه بد ترین نوع اعتیاد است که عواقب ناگواری دارند .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا