گـزیده اخبــار
خانه » اجتماعی » از خــــواب های تــــازه و تعبـــیر ناشده ضابط حنیف خان اتمر !
از خــــواب های تــــازه و  تعبـــیر       ناشده ضابط حنیف خان اتمر !

از خــــواب های تــــازه و تعبـــیر ناشده ضابط حنیف خان اتمر !

Nauandeshi Latratuur and ...

ضابط  حنیف خان اتمر تنها افسری از شبکه های جاسوسی مقدسه ای است که در هرلحظه وهر ثانیه ای از عمر شریف اش را در عالم دیگری به سر میبرند .

خوابهای تعبیر ناشده

همین دیروز وقتی حضرت اتمر در یک همائیشی از جنیات و دیگر موجودات سخن ایراد می فرمود   خیلی زیرکانه حاضرین را مخاطب قرارداد ودرحالیکه بدون مترجم حضور یافته بود و مانند همیشه به هذیان می پرداخت گفت  : میدان جنگ را بردین امسال ، میدان سیاست بین المللی را بردین ودرعین زمان براحیا رشد و تکامل !!! قوای دفاعی و امنیتی افغانستان حمایت جامعه بین المللی را کمائی کردید .!!

اما حضرت با اینکه در سخنان ناب اش بر حمایت جامعه بین المللی فخرفروشی می کرد گفت : تروریستها ، قاچاقبر ها و دولتها ی حمایتگر قاچاق و تروریزم سازمان یافته است …این ها با هم یکجا شدند و این خطر را تنها به افغانستان به میان نه آورده اند ، تنها برای آسیای میانه و همسایه های ما نیست ، بلکه به تمام جهان به میان آمده است !!!تصمیم اول جهان ، جهانی که همراه ما امروز ایستاد است ، ای شد که این سه خطر تنها برای افغانستان نیست بلکه خطر برای تمامی جهان است . !!!حضرت حنیف خان اتمر بدون آنکه موردی داشته باشد ؛ در سخنان نابش فرمود :

اتمر

تعداد تروریست ها نسبت به  هفت سال قبلی که من درخدمت شما بودم سه چند افزائیش یافته است !!! حضرت اتمر پس از یک مراقبه نسبتأ معنا داری خاطر نشان فرمود که ما تنها به تروریستهای داخلی روبرونیستیم ، بلکه از هر چهار تروریستی که ما با آن روبرو هستیم یکی از آنها خارجی است ! حضرت با  تضرع متملقانه  یاد آورشد که برخی از کشور ها خاموشی اختیار کرده اند . ! حضرت اتمر نیز  مانند دیگر اذناب مافیائی و یاران دیرینه اش بدون آنکه راه حلی یاد آوری فرمایند بی اتفاقی سیاسی و فساد اداری را بزرگترین موانع بالقوه خواند . و با قاطعیت گفت که این دو چیز مطلق ما را از پای می اندازد . اما در عین حال فراموش کرد که دادن رشوه های بی حساب وکتاب بنام مشاوران شورای امنیت ملی نیز ریشه در همین هیولای فساد دارد .اما شاید مفهوم فساد در نزد حضرت آقا اتمر تعبیر و تعریف دیگری داشته است !!

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا