گـزیده اخبــار
خانه » اجتماعی » ایشـــچی،راهـــت ادامــــه داره !
ایشـــچی،راهـــت ادامــــه داره !

ایشـــچی،راهـــت ادامــــه داره !

Awame Besawad

آخر – قربانت بشوم ، حضرت عالی اگر کاسه داغتر از آش نیستی ، پس چه چیزی تشریف داری ؟ یعنی سرکار عالی ازحضور وکیل آغا هوشیارتر و متبحرتری که حضرت یاد اش بخیر و دامت برکاته داستان تأدیب ملوکانه امپراطور روضه شریف را همچون حکایت معراج النبی حکایت فرمود ،

نه شنیدی که در باب معراج رسول اکرم (ص) روایت میکنند وقتی آن سفر روحانی را به امر پروردگار می پیمودبا چنان سرعتی پیموده بود که حلقه زنجیربیت رسول الله که از آنجا حرکت نموده بوددرامتداد انجام این سفر همچنان از حرکت نه افتاده بود .

بگذارید نخست سناریوی راه بندانی را که وکیل آغا آصف مهمند با آن مواجه شده بود و حضرت اش آنرا با نفس نفیس اش در محضر خاص و عام بیان میداشت یکا یک بشنویم که چگونه حکایت بازداشت اش را با دیدن طنز کاکا آصف  کاپی برداری نموده است و سپس برویت آن و با نمائیش کلیپی گویا ازتجاؤز بر احمد ایشچی را که با ریش بودنه ای و کاملأ سفید اش آنرا حکایت میکرد ببینیم

که آیا در عین حالیکه از مستندات تجاؤز فزیکی تعبیر شده است سناریونویس آنرا با مفردات داستانی آن تشخیص دهیم . توجه فرمودید عزیزان ! که چه مفردات این دو سناریو باهم شباهت داشتند ؟ های نه فهمیدید ؟ چرا درهردو سناریو که غالبأ به یک قلم نگاشته شده باشد بر دوربین فیلمبرداری به عنوان مدرک قابل باور ترکیز صورت می گیرد .

 وقتی این کلیپ های مسخره آمیز آغا میرزا وکیل را می شنیدیم در یافتیم که شاید سناریوی تظاهربر تجاوز جنسی برحضرت پهلوان ایشچی نیزکار گروهی باشد که همچون داستان های استخباراتی به عنوان فیلمنامه های استخباراتی مینویسند  . هرچند آن داستان با این سوژه خنده آور تفاؤت بسیاردارد  آنگاه که این کلیپ ها  را مرور میکردیم گروهی از چماق بدستان با سردادن شعار های ایشجی ، ایشچی راه ات ادامه داره ! بر ستیژ تالار نمائیش  عبور داده می شدند .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا