گـزیده اخبــار
خانه » اجتماعی » کتاب مقدس انجیل باپیش بینی ظهورحضرت محمدپیامبربزرگ اسلام!
کتاب مقدس انجیل باپیش بینی ظهورحضرت محمدپیامبربزرگ اسلام!

کتاب مقدس انجیل باپیش بینی ظهورحضرت محمدپیامبربزرگ اسلام!

Nauandeshi Qaira 10

نواندیشی قاهره : مطبوعات قاهره از قول منابع خبری ترکیه گزارش داده اند که کتاب مقدس انجیل با ۱۵۰۰ سال  قدامت  با پیش بینی ظهور حضرت محمد پیامبر اسلام در موزیم تاریخی انقره نگهداری میگردید با قیمت ۱۴ میلیون پوند نرخ گذاری گردیده است ، این نسخه که در سال ۲۰۰۰ میلادی توسط پولیس مرزی ترکیه حین بازرسی یکی از منازل قاچاقبران مصادره شده بود پس از نرخ گزاری غرض نگهداری به موزیم ملی ترکیه سپرده شده بود .

پاپ باندیکتوس

همچنان روزنامه های چاپ انگلستان نیز این خبر را بدون هرگونه سانسورمنتشرساخته است .درخبرآمده است که پاپ شانزدهم  بندیکتوس Benedictus XVI برای چندین بار تقاضای این نسخه ای از انجیل را نموده بودند .

بایبل شناسان میگویند که این همان نسخه کتاب مقدس انجیل است که از سال ۲۰۰۰ میلادی هیچ کسی از آن آگاهی نداشت و در موزیم انقره نگهداری می شد . این نسخه همان انجیل برنابا است که طی  سالهای متمادی خواندن آن از سوی پاپ کلیسا ممنوع اعلام شده بود . آ‌ن‌چنان که در دایره‌المعارف فرانسه آمده است انجیل مرقس و یوحنا از ساخته‌های پولس است، پس این موضوع شگفت‌انگیز نیست که کلیسا انجیل برنابا را غیر قانونی یا غیر صحیح بداند.در سال ۳۲۵ میلادی، یاران و پیروان پولس فرمان سوزاندن انجیل‌های چهارگانه یونانی، از جمله تنها انجیلی را که به زبان آرامی (زبان حضرت مسیح(ع)) نوشته شده بود، صادر کردند.

تفاوتی که انجیل بارنابا با انجیل‌های دیگر دارد این است که در حالی که برخلاف انجیل یوحنا نام پیامبر گرامی اسلام به شکل احمد در آنها آورده شده است، بارها نام ایشان با لفظ محمد (ص) بیان شده است و حضرت مسیح نیز آرزوی حضور در میان امت ایشان را به شکل دعا بر زبان جاری کرده است:« دعا کرد و فرمود ای پروردگار خدای ما رحمت کن بر کسانی که به من عطا فرموده و ایشان را از جهان خلاصی ده چرا که ضرورت است که شهادت دهند بر کسانی که انجیل مرا تباه می‌کنند، ای پروردگار جواد و غنی کرامت کن به خادم خود که در میان امت پیغمبر تو باشد در روز جزا »

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا