گـزیده اخبــار

خانه » اجتماعی » هماسلطانی درخط ستون پنجم دشمن!؟
هماسلطانی درخط ستون پنجم دشمن!؟

هماسلطانی درخط ستون پنجم دشمن!؟

nauandeshi kabul 18

نواندیشی کابل : استقبال کم نظیر هما جان  سلطانی که ازبرکت نبوغ ذاتی اش کلیمه ” انشأ الله “ را  “امشالله ” می نویسد وقتی هذیان می فرمائید داستان حادثه را به گونه ای تمثیل میکند که گوئی براستی هم همین اکنون واقع شده باشد. ودرآخرین مطلبی که ازصفحه شخصی  فیسبوک اش اگربراستی هم آن تارنما  متعلق به بی بی هما سلطانی بوده باشد نوشتند که :

صفحه فیس بک هما سلطانی

                        اعوذ بالله من الشیطن الرجیم

                              بسم الله الرحمن الرحيم

اما بعد ….

سلام و احترامات خذمت تمام ملت مجاهد و مجاهد پرور افغانستان تقدیم میدارم باید حدمت تان عرض شود اینکه بنده هما سلطانی نماینده ولسی جرگه هستم و این صفحه تازه تاسیس ام در فیسبوک استقبل از این علاقه خاصی به دنیای مجازی نداشتم به همین دلیل صفحه درست نکردم درین شب و روزها میشنوم که یکتعداد جاسوسان قسم خورده امریکا لعین و انگلیس پشت سرم گپ میسازهو در قبال بدنام کردن شخص خودم پاچه خودشان را بالا زده باید خذمت تان عرض کنم که طلوع و حامیان طلوع نوکر امریکا و انگلیس واسراییل هستند و به جهنم فرستادن چندتایش نشان از قدرت گرفتن لشکریان اسلام و مجاهدین راه حق دارد.امشالله بزودی زود تمام افغانستان بدست مجاهدین فتح خواهد شد و حکومت اسلامی سازماندهی خواهد شد . !!

 

اما نباید تعجب کرد که چرا این بانو به چنین مرتبه ای از فنا فی الشیطان ادعا دارد ؟ و آیا در گذشته نیزاز چنین روایاتی در تاریخ جزم اندیشی و لاطائلات تاریخی  وجود داشته است ؟ یا این تنها وجود مبارک  حضرت بی بی هما سلطانی است که به این نسخه مجرب رو آورده است ؟ واقیعت این است قبل از حضرت بی  بی هما سلطانی نیز زنان ومردان بسیاری از کیش همین بی بی هما جان   وجود داشتند که در خرافات و تحجر در تقدم قرار داشتند .

شما سخنان زن بیمار روانی را می شنوید که خود را همسر امام زمان حضرت مهدی می داند ، اما معلوم نیست که هدف از اینکه هما جان سلطانی مدعی شده بود ملا محمد عمر مجاهد امیر المؤمنین یا جانشین امام زمان مجعول و مجهولی که  از هم کیشان و شجرة النسب فکریی بی بی هما سلطانی دامت برکاته شناخته میشود در منزل وی تشریف دارد روی چه انگیزه و غرض و مرضی تبعات اینگونه اظهارات را بر عهده میگیرد . ولی هذیان های که درتوجیه  تازه ترین و خونین ترین  جنایت طالبان مسلح در کابل را که منجربه شهادت بهترین جوانان  میهن  شدند به جز مأموریت مجانی در خط اول دشمن  فقط برای اشباع غریزه شهرت که از کمبود آن رنج می برد نه میتوان انگیزه دیگری داشته باشد .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا