گـزیده اخبــار
خانه » اجتماعی » رهبرایران جنبش سبز را یک اقلیت معترض مـردمی امــریکا ئـی خواند !
رهبرایران جنبش سبز را یک اقلیت معترض مـردمی امــریکا ئـی خواند !

رهبرایران جنبش سبز را یک اقلیت معترض مـردمی امــریکا ئـی خواند !

Nauandeshi Qaira 10

نواندیشی قاهره : آیت الله سید علی خامنه ایی رهبر وولی فقیه مطلقه ایران طی سخنانی که دربزرگداشت از قیام خونین مردم قم در محضرصد ها تن از شهریان سنتی و مذهبی شهر قم ایراد میکرد ضمن اشاره به انتخابات سال ۱۳۸۸که در ایران برگزارشده بود و رهبران ارشد معترضان بر نتائج آن انتخابات بدون حکم دادگاه در زندان ها و حصر خانگی به سرمیبرند جنبش سبز در ایران را یک اقلیت  مردمی !! اما معترض بر نتائج انتخابات سلسله حرکت های دانیست که از سوی ایالات متحده امریکا برنگ های گوناگون در کشور های مانند ایران بوجود می آیند و به قول آیت الله خامنه ای معترضان ایران بر نتائج انتخابات را برنگ سبز رنگ آمیزی نموده بودند . آقای خامنه ای رهبر ایران طی سخنانی گفت :

کارهای که در انتخابات سال 88 کردند کارهای به شیوه جدید و ابتکار امریکا بود . البته در چند جایی دیگر تجربه کرده بودند مخصوص ما نبود ، …بعد آمدند همین تجربه را در کشور ما پیاده کنند اما تو دهنی خوردند …این ابتکار این بود که به بهانه انتخابات در یک کشوری که درآن  انتخابات هست …فرض کنیم یک دولتی سر کاراست که مورد قبول امریکا نیست و منافع امریکا را آنچنان که آنها دل شان می خواهند ، تأمین نه میکند ، انتخاباتی کردند و این دولت رأی آوردند ،مثلأ بعد آن آقلیتی را که رأی نیاورده است ، اینها را بکشانند داخل میدان ، برای اینکه این اقلیت را برجسته کنند  و دیده شود این اقلیت یک رنگی را مشخص میکند ارغوانی !! گلی چه و چه مال ما آنکه به ما رسید سبز بود .

ali khamenei  in army  Cloths 11

قبلأ در جاهای دیگر به رنگ های قرمز و نارنجی و چه وچه درست کرده بودند تا آن اقلیتی که رأی نیاورده به ترفند بکشانند وسط خیابان ،اینها بیایند داخل خیابان مردم اند دیگه !!! واقعأ هم مردم اند !! خوب مردمی هستند که نامزد مورد نظر آنها رأی نیاورده !! در مردم بودن شان شکی نیست !!! مردم هرجای باشند ایستادگی کنند ، آنها هم کمک کنند ….اگرلازم شد پول بدهند و اگرلازم شد حتی سلاح بدست شان بدهند تا آن نتیجه انتخابات را بر هم بزنند ،

Neda Sultan Namade Az Mobarazate Zanan13

این کار را در چند کشور انجام داده و موفق شده اند ؛ آمدند اینجاهم انجام بدهند ، خوب نتوانیستند ،این جاهم عین همان قضیه بود البته دوستان ما این اتفاقاتی که در آن زمان افتاد به من گفتند و توصیه کردند که اسم انقلاب رنگی نیارم من ! من هم چون معتقد ی به مشورتم مشاورین بالاخیره نظر دارند اهل فکرند ، ما هم اسم انقلاب رنگی نیاوردیم اما خوب انقلاب رنگی بود ، در واقع کودتای رنگی !یک کودتای رنگی نا موفق !خوب این خیلی مهم است این اتفاق که در سه چهار تاکشور دیگر امریکائی ها موفق شدند درجمهوری اسلامی موفق نه شد ،با اینکه پشتیبانی کردند ….

رهبر ایران درحالی جنبش سبز مردم ایران را به بیگانه پرستی متهم میسازد که هیچ یکی از مخالفین تابلودار جنبش سبزایران  نتوانیسته سند مبنی بر وابسته گی نهضت سبز ایران با بیگانه گان  را به مردم جهان نشان دهند ، البته گرفتن اعترافات برخی از چهره های معدودی که ستم رژیم استبدادی مذهبی را نتوانیستند تحمل کنند شاید برخی اعترافات بدون مدرک را مبنی به وابسته گی به غرب را نموده باشند . اما رهبر ایران توانیست که عقده های خود با بهترین فرزندان انقلاب اسلامی مانند میر حسین موسوی رهبر تنومند جنبش سبز ایران  را که حین حیات امام خمینی دو دوره سکوی صدارت را حمل میکرد و نه تنها از پیروان مخلص زنده یاد علی شریعتی به حساب میآمد بلکه سعی میکرد اندیشه های والای آن معلم انقلاب را در زنده گی روزمره  اش نیز جامه عمل بپوشند  و وی را مجبور به استعفأ نموده بود اما به مداخله مستقیم مرحوم  آیت الله خمینی رهبر انقلاب ایران استعفأ نامه اش را واپس گیرد اما با مرگ آیت الله  خمینی وی و تمامی انقلابیون ایران  مغضوب دستگاه حاکمه شدند . وبا برپائی دادگاه های فرمائیشی محکوم به حبس ها طولانی گشتند .  

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا