گـزیده اخبــار
خانه » اجتماعی » انورالحق احدی در نقش شاه غلام !
انورالحق احدی در نقش شاه غلام !

انورالحق احدی در نقش شاه غلام !

nauandeshi kabul 18

نواندیشی کابل : ازقدیم وندیم گفته اند که ” برخی قیافه  ها فقط به دامادی می ارزند !!” این آغا داماد سردار انورالحق احدی که ازازل داماد به دنیا آمده است  و بر دامادیی حضرت پیرسید احمد  گیلانی مرشد اعظم و متولی خانقاه نقشبندیه شریف  فخرو مباهات میکند همین چند روز قبل وقتی خواست غریزه ثروت اندوزی را در وجود مبارک اش اشباع کند یکدنده تمامی ثروت خود را از شرکت سهامی موسوم به حکومت وحدت ملی بیرون کرد و در یک جمع تازه بیکارشده گان عقده مند خطبه خواند و تمامی مناسبات اش را با شرکت سهامی که یار دبستانی اش سردار محمد اشرف خان و عبدالله خان  آنرا یکجا به پیش میبرند قطع ساخت . این منشی انورالحق خان احدی که چندین سال تجربه گدام داریی را نیز در سوانح اش دارد طی سخنانی در کسوت رهبریی یک جبهه که تازه بحیث یک دکان در کنار ده ها مغازه ظهور کرده بود گفت :

که جبهه نوین می خواهد که برای رفع بحران مشروعیت  انتخابات زود هنگام برای ریاست جمهوری برگزارشود تا درنتیجه انتخابات یک حکومت مشروع جدید با تمام قوت برای حل مشکلات کشور اقدام نماید …..

اما هیچکسی ندانیست که این آقای احدی فخر دامادان خانقاه شریف  چطور سر از دوحه پایتخت قطر برآورد ؟ آیا  این مأموریت اش برای جلب وجذب نیروها برای  انجام و برگزاریی انتخابات بوده ؟  ویاهم خواست درمحفل ومراسم طلبای کرام که به منظورادای نماز  شکرانه گی بخاطر  انجام موفق عملیات ا ستشهادی ودعا برای روح فدایان شهید!!  که از ســـوی نهاد بین المللی پگواش PAGUASH در دوحه پایتخت قطر برگزارشده بود اشتراک نمائید تا با دیگر همکاران اش که با ریش های انبوهی و با مجوز جعلی مذهبی خون میریزانند دیدار تازه کند . اما چنانچه این آقای داماد برای همه فصول !! در تازه ترین گفتگویش که با رادیو آزادی بعمل آورد سخنانش مغائر با سخنانی بوده که حین اعلام رسمی قطع هرنوع رابطه  با دوکانداران دین و دموکراسی همین چند روز قبل بر زبان آورده بودند . آگاهان گفتند که حضور شریفانه  داماد احدی در جلسات پگواش برخلاف داعیه ملی و سوسیال دموکراتیکی بوده که وی چندین سال بنام تحقق ورسیدن به آن محنت !!! کشیده بودند و به مقام منشی عمومی حزب افغان ملت  رسیده بود .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا