گـزیده اخبــار

خانه » اجتماعی » افعال معکوس رهبر خامنه ای!
افعال معکوس رهبر خامنه ای!

افعال معکوس رهبر خامنه ای!

Jawade Anbarin Name 21

منابع شیعه و سنی، نقل و نقد می‌کنند احوال و اقوالِ أمویان را که هنری داشتند در قلب و تقلب در میراث پیامبر؛ از جمله ماجرای کشته شدن جناب عمار یاسر که چون مقبول و محبوب پیامبر بود و حذف‌اش هزینه داشت قاتلان در مرگ مقتولِ خود عزاداری کردند و گفتند: تقصیر ما نبود؛ مقصرِ قتل، کسی بود که او را به جنگِ ما فرستاد!

Emam Ahmad Ebne Hanble21

(مسند أحمدبن حنبل. چاپ بیروت. ج۴. ص۱۹۹)آقای خامنه‌ای استادِ به کارگیری این شعبده است؛ در ۸۸ می‌گفت ظلم کار بدی‌ست ولی اگر نظر مرا نپذیرند «مسئول خون‌ها و خشونت‌ها خودشان‌اند»؛

بعدها گفت فساد اقتصادی خیلی کار بدی‌ست ولی: یار منست او، «کش ندهید»ش! کمی بعد فرمود «رأی مردم حق‌ُالناس است» اما بعد توضیح داد که منظورش «حق شورای نگهبان» است. حالا هم می‌فرماید: «گفته بودم کسانی که نظام را قبول ندارند رأی بدهند» ولی نگفتم به هر کس دلشان خواست رأی بدهند که! و سرانجام کلمه‌ی قصارِ امروزش را از دست ندهید که: حمله به سفارت «برای کشور و اسلام» کار خیلی بدی بود ولی «به صرف اینکه قضیه‌ای مثل سفارت پیش بیاید این را بهانه نکنند که جوانان مؤمن را موردتهاجم قرار دهند و متهم کنند به تندروی»! در واقع اگر شما از دیواری بالا بروید و جایی را آتش بزنید و با «مصالحِ کشور و اسلام» بازی کنید حق ندارند شما را «مورد تهاجم قرار دهند و متهم کنند به تندروی» ولی اگر بنا باشد با «زبان»تان از سیاست‌های «کشور و نظام» انتقاد کنید می‌شود شما را «مورد تهاجم قرار دهند و متهم کنند به» نفوذ و ردصلاحیت‌تان کنند.

  • رونوشت:مهران مدیری- شب‌های برَره؛ یادآوری «افعال معکوس»

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا