گـزیده اخبــار
خانه » اجتماعی » اشتراک کننده گان اجلاس قطربخوانند!
اشتراک کننده گان اجلاس قطربخوانند!

اشتراک کننده گان اجلاس قطربخوانند!

nauandeshi kabul 18

نواندیشی کابل  : به سلسله ای جنایات ننگین و سهم گینی که از سوی دادگاه های صحرایی طالبان علیه زنان بزرگوار جامعه این قشرمظلوم تاریخ خونین ما براه انداخته میشود از هیچ بننیده ای منصف و انسان آزاده و مسلمانی  پوشیده نیست  آخیرأ نیز گروه جنایتکار از نام طالبان و در چند صد متریی ولایت سرپل زن بی گناهی را فقط به جرم اینکه بخاطر تداوی بیماری با استفاده از موتر سایکل سفرمیکرد به حکم محکمه صحرائی طالبان با اهانت ترین شیوه محکوم به شلاق گردیده است و فیلم آنرا یکی ازحاضران که با کمره موبائیل اش فیلمبرداری نموده بود به شبکه تلویزیونی طلوع فرستاده است .

این درحالی است که همین چند روز قبل طالبان کابل که برآزادیی بیان ، حقوق زن و سائر حقوق بشر هرگاهی تعهد طالبان مسلح را که شیوه معمول مستبدان تاریخ است دروسائل ارتباط جمعی مسجل می سازند و بصورت ریأ کارانه استدلال میکنند که گویا این همان طالبان سابق نیستند که مردم را سرمیبریدند و مزرعه ها و درختان مردم را به آتش می کشیدند بلکه اکنون در دنیای امروزی با حقوق بشر و حقوق زنان متعهد میباشند . !! این مسخره بازی ها از همان جنس شعبده بازی هاست که وقتی در سال ۱۹۹۶میلادی برای نخستین بار به دروازه های کابل نزدیک می شدند همین به اصطلاح شبه روشنفکران نکتائی پوش طالبی در نیویارک ایلات متحده امریکا گردهم آمدند وبا حمایت از گروه متحجر طالبان اعلامیه های  جاده صاف کن صادر میکردند .

چنانچه برسم همان سنت قبلی این بار هم برخی از چهره های نکتائی پوش که طی ۱۴ سال گذشته عاملان اصلی این بدبختی بودند دردوحه پایتخت قطر به دعوت یک مؤسسه به ظاهر تحقیقاتی اما در واقیعت  استخباراتی کانادائی  موسوم به پاگواش (PAGUWASH) گردهم آمدند و طالبان نیز مانند سابق خود را ملزم به حقوق شرعی  زنان همچنان به تعلیم و تربیه وانمود کردند ، برای کسانی که در عملیات تروریستی به قول آنها  ( استشهادی !!) از جانب  طالبان کشته شده شده بودند یکجا با برگزاریی مراسم دعا برای ملا محمد عمر اتحاف دعا نمودند . و طبیعی است که به قول آنها  کشته شده گان مظلوم شبکه طلوع نیوز دشمنان دین و شریعت میباشند  که به جزای اعمال شان رسیده بودند .!!

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا